Potápění Hurghada Egypt

Instruktoři

​Ověřte si nás na
PADI ProCheck

Ewa Krawiec
Ewa Krawiec
PADI Master Instructor #634558
 

Krzysztof Nawara
Krzysztof Nawara
PADI Master Instructor #636769

Centrum Panorama DiversPřed tím, než se rozhodnete přihlásit se do kurzu potápění nebo strávit čas společnými ponory, je dobře vědět s kým budete mít tu čest. Žijeme a pracujeme celoročně v Hurghadě jako instruktoři potápění již několik let. Můžeme směle říci, že to co děláme, nás baví. Pod vodou jsme strávili tisíce hodin. Pro zkušené potápěče i pro nováčky, zaručujeme individuální přístup. Přijeďte si užít nová dobrodružství a sdílet s námi radost z pobytu pod vodní hladinou.

PADI 5 Stars Career Development CenterPanorama Divers

Najdete nás v Panorama Divers, což je PADI 5 Stars Career Development Center (číslo S-3339). Potápěčská základna je situována v centru města, pěšky dojdete za pár minut i z hotelů Sea Gull, Minamark, Le Pacha, Regina a Roma. Ale organizujeme také dopravu ze všech hotelů na území Hurghady a to už v ceně potápění, taxíkem, rychle a spolehlivě.
 
Disponujeme kompletním zázemím, jako vlastním kompresorem, aluminiovými i ocelovými lahvemi. Také Vám můžeme půjčit pravidelně servisovanou potápěčskou výstroj. Během kurzů využíváme učebny. Dostupný je i bazén se sladkou vodou nebo nedaleká pláž.
 
Fungujeme celý rok a každodenně vyjíždíme lodí ke korálovým útesům lodí Scuba Academy I, která vyplouvá z přístaviště přibližně 100 metrů od potápěčského centra.

Panorama Divers je registrované u Komory potápění a vodních sportů (Chamber of Diving and Water Sports - CDWS) a tak splnuje standardy ISO EN 14467 / ISO 24803 stanovené egyptskou CDWS, Austrian Institute of Norms a European Underwater Federation. Všichni instruktoři disponují profesionálním pojištěním v systému DAN, které zahrnuje i pojištění odpovědnosti za škodu.

 
Prohlédněte si také fotografie z potápěčského centra a lodi.

Zobrazit Panorama Divers na mapě.

Facebook Jsme na Facebooku  I  Kontaktujte nás