Skip to main content Skip to footer

Doporučujeme, abyste nás kontaktovali na WhatsApp, odpovíme co nejdříve. Rezervujte si svůj kurz PADI nebo potápění v Hurghadě nebo se nás zeptejte na jakékoli otázky týkající se potápění v Rudém moři v Egyptě.

Po příletu do Hurghady nás kontaktujte, pokud možno nejpozději do 13. hodiny den před plánovaným potápěním. Uveďte den, kdy se chcete potápět nebo začít kurz a také hotel, ve kterém jste ubytováni. Pošleme Vám informaci, kdo a v kolik hodin Vás vyzvedne na hotelu, obvykle do 19. hodiny.   
  

Potápějte se zkušenými instruktory přístrojového potápění

Před tím, než se rozhodnete přihlásit se do kurzu potápění nebo strávit čas společnými ponory, je dobře vědět s kým budete mít tu čest. Žijeme a pracujeme celoročně v Hurghadě jako instruktoři potápění již několik let. Můžeme směle říci, že to co děláme, nás baví. Pod vodou jsme strávili tisíce hodin. Pro zkušené potápěče i pro nováčky, zaručujeme individuální přístup. Potápěčské centrum, se kterým spolupracujeme, disponuje kompletním zázemím. Také Vám můžeme zapůjčit pravidelně servisovanou potápěčskou výstroj. Během kurzů využíváme učebny. Dostupný je i bazén se sladkou vodou nebo nedaleká pláž. Fungujeme celý rok a každodenně vyjíždíme lodí ke korálovým útesům.

Používáme moderní metody výuky

S námi si můžete vyzkoušet potápění, naučit se potápění od základní úrovně až po profesionální a potápět se jako certifikovaný potápěč. Nabízíme také mnoho různých speciálizovaných potápěčských kurzů, jako je hloubkový, nitrox, sidemount nebo suchý oblek. Tímto způsobem se také běžně potápíme. Máme zkušenosti i s výukou dětí. Pořádáme kurzy v systému PADI, dodržujeme aktuální standardy a nabízíme moderní metody výuky teorie potápění on-line.

Chcete se dozvědět více o přírodě pod vodou

Pokud se zajímáte o přírodu, můžeme vám poskytnout mnoho informací, protože nás to také zajímá. Podívejte se na naše knihy: What you don't know about fish a Potápěčské lokality v Hurghadě. Obdivujeme přírodu a naším posláním je poskytovat Vám informace o ekologickém systému Rudého moře a o tom, jak se chovat tak, aby byly korálové útesy a mořský život zachovány.

Přijeďte si užít nová dobrodružství a sdílet s námi radost z pobytu pod vodní hladinou.