Skip to main content Skip to footer

Nauč se potápět s boční konfigurací lahví v Egyptě

Kurz PADI Sidemount Diver v Hurghadě

Zveme Vás na kurz sidemount - potápění s boční konfigurací lahví v Hurghadě, Egypt.

Po dokončení kurzu se budete umět potápět v konfiguraci jak s jednou tak i se dvěma lahvemi v rozsahu Vašich hloubkových oprávnění. Chcete -li se účastnit tohoto kurzu, měli byste dokonale ovládat vztlak. Zkuste něco nového, bavte se pod vodou!.

Výhody boční konfigurace lahví sidemount:

1. Větší zásoba plynů. Pokud budete využívat Nitrox, s jednou lahví můžete dříve vyčerpat dýchací směs než se přiblížíte k hranici bezdekompresního limitu.

2. Snadná dostupnost. Jak ventily lahví tak i první stupně automatik jsou před Vámi, dobře dostupné, dobře vidět. Což usnadňuje odhalení i vyřešení případných problémů.

3. Přizpůsobení. Boční konfigurace dovoluje uzpůsobit výstroj tak, že Vám dobře sedí, a můžete tak získat ideální trim.

4. Řešení problémů. Se dvěma lahvemi si můžete snáze poradit bez partnera v nepravděpodobné situaci nedostatku vzduchu.

5. Učíte se část procedur aplikovaných při technickém potápění. To Vám usnadní pokračování v kurzu PADI Self-reliant Diver nebo kurzech technického potápění.

Typický průběh kurzu PADI Sidemount Diver:

Doba trvání kurzu je 2 dny. Kurz zahrnuje trénink na mělké vodě a 3 ponory na volné vodě. Doporučujeme, abyste absolvovali kurz jako součást 5-denního potápěčského balíčku a udělali jste si se sidemountem více ponorů. V ceně kurzu není zahrnuto zapůjčení BCD pro sidemount a automatik.