Skip to main content Skip to footer

Zalecamy skontaktowanie się z nami na WhatsApp, odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Zarezerwuj swój kurs PADI lub nurkowanie w Hurghadzie lub zadaj nam jakiekolwiek pytanie dotyczące nurkowania w Morzu Czerwonym w Egipcie.

Napisz do nas mail lub skontaktuj się przez FB lub WhatsApp. Możesz też zadzwonić lub wysłać SMS. Jeśli nie odpiszemy od razu, pamiętaj, na co dzień nurkujemy. Daj nam chwilę, na pewno odpowiemy. Prosimy o potwierdzenia nurkowań najpóźniej do godziny 13:00 dnia poprzedzającego nurkowanie, do godziny 18:00 ustalimy godzinę transferu i damy Ci znać. Jeżeli wiesz, że przylecisz później a następnego dnia chcesz nurkować - napisz nam o tym.
  

Nurkuj z doświadczonymi instruktorami nurkowania

Centrum nurkowe to nie tylko budynek, sprzęt i kompresor, ale przede wszystkim instruktorzy nurkowania, którzy tworzą przyjazną atmosferę podczas Twoich wakacji. Możecie mieć pewność, że nurkując z nami w Hurghadzie otrzymacie naszą: uwagę, cierpliwość, zaangażowanie i wiedzę. Wydaliśmy ponad setki certyfikatów, stale podnosimy swoje kwalifikacja a spędziłismy pod wodą tysiące godzin.

Używamy nowoczesnych metod nauczania

Z nami możesz spróbować nurkowanie, nauczyć się nurkować z poziomu podstawowego do profesjonalnego i nurkować jako certyfikowany nurek. Oferujemy również wiele różnych specjalizacji nurkowych jak Deep, Nitrox, Sidemount lub Dry Suit Diver. I my nurkujemy w ten sposób. Mamy również doświadczenie z dziecmi. Prowadzimy kursy w systemie PADI, podążamy za aktualnymi standardami i oferujemy nowoczesne metody uczenia się teorii nurkowania online.

Dbamy o podwodne środowisko

Jeśli jesteś zainteresowany naturą, możemy dostarczyć wiele informacji, ponieważ również nas interesuje. Sprawdź nasze książki: What You Don't Know About FishHurghada Dive Sites. Podziwiamy naturę, a naszą misją jest dostarczenie informacji na temat systemu ekologicznego Morza Czerwonego oraz o tym, jak zachowywać się w celu ochrony raf koralowych i życia morskiego.